Ben, ilyen erővel mondjuk akkor simán olvashatnád a Death Note-ot, nézhetnéd az NGE-t, olvashatnád/nézhetnéd a GitS-et, hogy csak a populárisabb elgondolkoztatósakat mondjam...
Mindjárt jön talgaby és elmondja, hogy a Sailor Moon nem is rossz, sőt. 
Mivel sikerült végigolvasnom a komplett mangát, így azt kell mondjam, az is minden, csak nem lányos. Sőt, a vége már kifejezetten brutális. Olyan mértékű gyilkolászás folyik amúgy benne, hogy azt nehezen hiszem el, hogy ezt az amcsiknak is kölyökmangaként adták ki. Egyetlen hátránya, hogy az eleje és a vége is iszonyat rapszodikus és csapongó, de a S szériáért az egész már megérte.