Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 346261 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1440 Dátum: 2010. Május 29. - 18:51:23 »
Tényleg Daken szerepel már valamelyik honosításban? V túl gáznak tartjátok?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1441 Dátum: 2010. Május 29. - 18:54:40 »
Nem szerepel még, mert a Dark Wolverine ongoing-ot senki sem honosítja, időben is jóval odébb van minden Daken sztori, plusz mivel senki se tudja miket ad ki Tomi, ez amolyan tabu terület... szerintem.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1442 Dátum: 2010. Május 29. - 19:28:42 »
Egyszerűen nem tartunk ott, és Wearwolfffon kívül nincs is senki, aki akarna a közelükbe jutni. Pedig sajna a Legacy miatt nekem is kell majd az Originsból fordtani. *sóhaj*

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1443 Dátum: 2010. Május 29. - 22:28:02 »
Részvét.

Én épp tegnap olvastam bele ebbe a sztoriba ami most záródott le, a borító miatt azt hittem valami utalás lesz a The endre, ez a Romolus (vagy ki) kicsit hasonlított Log bácsi testvérére, bár miután jobban megnéztem, rájöttem, hogy nem is. :hehe:
Így magamnak okoztam egy kellemetlen fél órát, mert ugye a héten jött ki ennek a sztorinak a vége, így gondoltam,hogy képben legyek visszaolvastam... hát rohadt nagy kár volt... nem sok Dakenes sztorit "olvastam" de abban örökké átverte Rozsot, és most is, főleg hogy valaki kinyírását tervezték és naná hogy a kis p..cs miatt nem jött össze, vagy nem úgy ahogy tervezték, és röhögtem hogy már mindenki mondta Lognak,hogy nyírja ki mert megbízni se lehet benne, na akkor Log neki feszült, hogy na most majd elteszi láb alól (közbe már nem tom hányszor szentségeltem hangosan, annyira gáz az egész... :roll:). És mer valaki fogadni abban, hogy kinyírta e végül? :drying:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1444 Dátum: 2010. Június 01. - 18:17:11 »
Szerintem nyugodtan lehetne fordítani dakenes sztorikat, mivel kizártnak találom h dark avengerst kiadna Kaine, az évi 1 new avengers kötet mellett sose érünk oda. Gondolom nem fogy annyira mint a pókember kötetek. Ebből adódóan a dark avengers egyáltalán nem fogyna. Egyelőre én maximálisan örülök a polgárháborúnak ha kiadja. Most jut eszembe h még a secret invasiont se olvastam el, a sieget viszont átnéztem.Amúgy meg bármit lehetne fordítani mert ha kiadásra kerül a sor úgyis leszedik az oldalról és szerintem akik egyáltalán honosított képregényt olvasnak azok ígyis úgyís megveszik nyomtatásban. Én speciel gyűlölök gépen olvasni, de hát ez van :'( talgaby én nem találtam sehol x-men legacy honosítást, vagy nem arra a legacyra gondolsz?(azt tudom h majd lesz egy 5 részes legacy-origins átfedés)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1445 Dátum: 2010. Június 01. - 18:28:44 »
A Dark Avengers azért még mindig kiadásesélyes, mert a Secret Invasion utáni történetfolyam fontos részét képezi, és akárhogy nézzük, a Siege miatt kikerülhetetlen. Valamint van egy szóbali megállapodásunk is, hogy senki nem honosít olyan történetet, ami spoileres lehet a későbbi eseményekre, és így szinte az összes Dakenes sztori (főleg a Dark Avengers) tiltólistán van. Az Originshoz meg még sok előzményt kell honosítani.

Amúgy meg bármit lehetne fordítani mert ha kiadásra kerül a sor úgyis leszedik az oldalról és szerintem akik egyáltalán honosított képregényt olvasnak azok ígyis úgyís megveszik nyomtatásban.
Ezt nagyon rosszul látod, mert ez nagyon de nagyon nem így van. Sajnos az olyanok, mint te, kevesen vannak. Régen pl azért bukott meg a Panini F4-e, mert mindenki azt mondta, hogy "megvan honosítva, akkor minek vegyem meg".
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 01. - 18:30:27 írta Sepi »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1446 Dátum: 2010. Június 01. - 19:58:21 »
én nem találtam sehol x-men legacy honosítást, vagy nem arra a legacyra gondolsz?(azt tudom h majd lesz egy 5 részes legacy-origins átfedés)
Persze, hogy nem, mert még csak idén fog elkezdődni a fanzine-on a Carey-éra a sorozaton, de majd szép lassan remélem eljutunk odáig is.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1447 Dátum: 2010. Június 08. - 14:50:52 »
Ezt a szupercsapatot(generation x) nem tudjátok hol lehetne megnézni? Gondolom dvd-n nem kapható. Felirat sincs hozzá. Ja és nálunk csak a flash első részét adták tv-ben? Én csak azt láttam a másik 2 filmet nem. Swamp thing se volt magyaron tudtommal, van még mit bepótolnunk.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 08. - 15:11:31 írta barghest »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1448 Dátum: 2010. Június 08. - 15:35:46 »
A Swamp Thing volt magyaron. A TV3-n majd a Viasaton is adták.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1449 Dátum: 2010. Június 08. - 16:31:24 »
A Flash 2. részét is tuti leadták, meg a sorozatot is.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1450 Dátum: 2010. Június 08. - 20:04:33 »
Lehet h Tv-znem kéne? :roll: Érdekes a flash 2őt leadták a 3mat meg nem. Most sikerült beszereznem a fantomot, árnyékot, steelt is. Lassan teljes lesz a gyűjtemény remélhetőleg.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1451 Dátum: 2010. Június 08. - 21:25:33 »
Csak szuperhősös képregényfilmeket gyűjtesz, vagy mindent, ami képregényből készült?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1452 Dátum: 2010. Június 08. - 23:22:23 »
A Flash 1-2-t leadták filmként, a 3-at pedig a sorozat részeként.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1453 Dátum: 2010. Június 08. - 23:35:49 »
Gyakorlatilag mindent ami ezen az oldalon meg van említve:
http://superheroeslives.com/
de inkább csak a marvel-dc szuperhősöseket és azokból is csak a mozi és tv filmeket, sorozatok annyira nem érdekelnek. Az oldalon felsorolt marvel mozik közül mind megvan kivéve a 91-es amerika kapitányt és a 94-es F4-et, vagyis ezeket is láttam angolul. Szinkronosan tudtok róluk valamit?
marvel tv filmek közül megvan a man-thing, nick fury, trial of incredible hulk, incredible hulk returns, valamint a 77-es pókember film. Ha tudtok még valamit szóljatok :brow:
dc mozik közül csak a supergirl és a losers hiányzik, na meg a 66-os batman+51-es superman
dc tv filmek közül az aquaman van meg feliratosan, under the hoodot láttam, valamint szinkronosan most már a flash 1-2. A függetlenek közül megvan:
hellboy 1-2, holló 1-4, spirit, maszk 1-2, spawn, fantom, árnyék, dredd, rocketeer.

Ha tudtok vmit ami nincs meg és létezik szóljatok főleg a GENERATION X-et :P
Rajzfilmekből is szép gyűjteményem van, jelenleg a spectacular pók-ra vadászok.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1454 Dátum: 2010. Június 09. - 11:02:34 »
A Supergirl nekem megvolt videokazin, de nem tudom, hogy milyen hanggal, illetve, hogy megvan-e még. Az Amerika Kapitány pedig szintén videón, de narrátorral.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1455 Dátum: 2010. Június 09. - 19:10:18 »
Ja a narrátoros kapról hallottam h létezik, kár h nincs feltöltve sehova se. Majd az új kapitány :brow:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1456 Dátum: 2010. Június 09. - 21:04:03 »
De akkor gondolom, csak a szuperhősös képregényfilmek érdekelnek. Csak mert tudok olyan DC képregényből készült filmet mondani neked, ami nincs ezen a listán.  :brow:

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1457 Dátum: 2010. Június 09. - 22:01:14 »
Na mond a címét :o

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1458 Dátum: 2010. Június 09. - 22:07:36 »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1459 Dátum: 2010. Június 09. - 22:26:37 »
Oké. Most sikerült engem is meglepned.