Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 950646 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #120 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 20:33:59 »
Biztos a Silent Hill-t mondtad neki. :hehe:
Tényeg, erről jut eszembe... Bár gondolom mostanában legkisebb gondod is nagyobb ennél, de a saját Silent-Hill filmed befejező részlete felkerül valamikor a jövőben a netre? :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #121 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 20:42:45 »
Előbb el kéne készülnie.  :) A baba miatt kimaradt a legvége, az egybegyúrás. Majd olyan január körül sejtem, hogy legközelebb lesz időm foglalkozni vele. Novemberig a könyveket csinálom, decemberben dolgozni fogok sokat. Még le kell fordítanom több, mint 10 történetet.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #122 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 21:15:58 »
Rendben, csak kiváncsiságból kérdeztem rá. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #123 Dátum: 2007. Augusztus 02. - 10:53:11 »
Hát nem emlékszel, hogy mondtam? Vagy mást mondtam? Vagy másnak mondtam? Vagy másnak mondtam mást?  :headscratch: ;D
Szerintem nem nekem mondtad... Azt hiszem, ott hagytuk abba, hogy hol van benne Spike a Buffyból. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #124 Dátum: 2007. Augusztus 02. - 17:10:03 »
Na erre meg én nem emlékszem.  ;D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #125 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 21:53:15 »
Ímhol az AvP2 : Rekviem előzetese. Halleluja nem matiné besorolású lesz a film  ;D

http://www.ropeofsilicon.com/media/player.php?id=5179

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #126 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 22:14:57 »
Nem lenne rossz, ha nem végig sötétben játszódna minden. Az egyetlen világos másodperc az volt, amikor a fejesek megérkeznek.  :drying:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #127 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 22:27:05 »
Nem gyenge. Ahogy nézem brutálisabb lesz, mint az első rész. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #128 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 10:43:57 »
Már láttam pár hónapja, úgyhogy nem túl új ez az előzetes. De nagyon várom ezt a filmet, az AVP 1 nagy csalódás volt.
Ja, hogy a régi rajongók háborogjanak egy kicsit, valahol azt olvastam, hogy európába nem Aliens VS Predator címen fog kijönni, hanem AVP 2, ezt azzal indokolták, hogy európában senki sem ismeri a régi filmeket, és csak az AVP-ből ismerik a két lényt.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #129 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 15:49:46 »
Megszereztem végre a Ház a kísértet-hegyent! :D Meg is néztem tegnap este, állati jó volt! :D Az elején a vidámparkos jelenet valami iszonyú beteg ötlet volt, de tetszik nagyon. :)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #130 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 16:51:48 »
Nem gyenge. Ahogy nézem brutálisabb lesz, mint az első rész. :D

Az első rész korhatér nélküli (édes istenem melyik seggfejnek jutott ez eszébe hogy  egy AvP filmet korhatár nélkülire csináljanak) kiadásához képest szinte bármi brutális. Azt olvastam hogy csak éreztessék milyen kis durva ez a film egy kb tíz éves kisgyerek-et premier plánban figyelhetünk mikor kirobban belőle valami... valami idegen  ;D Én kiváncsian várom.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #131 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 21:10:14 »
Megszereztem végre a Ház a kísértet-hegyent! :D Meg is néztem tegnap este, állati jó volt! :D Az elején a vidámparkos jelenet valami iszonyú beteg ötlet volt, de tetszik nagyon. :)
Örülök, hogy tetszett!  :D Nekem is a vidámparkos volt, ami elsőre a legjobban tetszett benne, nagyon állat ötlet volt!  ;D
Azóta pedig az tetszik a legjobban, amikor a lányt (Ali Larter a Hősökből, például) magára hagyja a néger gyerek, majd amikor keresni kezdi, beugrik a hordó vérbe. Aztán, amikor ki akarja húzni... hát az valami nagyon brutál király jelenet volt!!!  :surp: :spidey:
Meg az se volt rossz, amikor a riporter csaj lemegy a kis kamerájával a pincébe, és csak azon át látja a kínzásokat- majd egyszerre ránéz az összes orvos és ápoló!  :D Aztán, amikor a milliomos pali (a Karib-tenger főkalóza) felmegy az emberéhez, aki a kamerákat nézi... az még igen durva volt!  :surp: :twisted:
Jean Grey pedig szokás szerint hatalmasat alkot benne!  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #132 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 09:05:01 »
Egy újabb kultikus nem-képregény film (bár ahogyan vesszük, hiszen a film után a DC kiadott róla egy minit) dvd megjelenését igérték be erre a hétre. Ez pedig nem más, mint a Ford Fairlane kalandjai, és ha jól hallottam, akkor az eredeti szinkront tették rá (Nagy Feró rulez! :pogo: ). Szóval ez az egyik olyan film, aminek mindeki polcán ott kell, hogy legyen. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #133 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 10:15:53 »
Szégyellem, d emég bnem láttam. :-[
Én a Hetediket várom már egy jóideje, hogy végre kiadják.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #134 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 10:32:44 »
Nem láttad??  :ohmy: Nem azt mondom, hogy világmegváltó története van, de egy nagyon jó kis krimi-vígjáték, a rock & roll detektívről. A filmet igazán kultikussá a főszereplő alakítása és főleg a magyar szinkron tette. Nagy Feró nem fogta vissza magát. ;D Biztos hallottad már pár aranyköpését a filmből, amit most nem mondanék ki. Egyébként adták már a tv-ben is párszor, csak mindig este 11 után a szöveg miatt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #135 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 15:07:01 »
Egyszer úgy láttam, hogy 1-kór kezdődött, talán az egyetlen film, ami a dumák miatt kapott18-ast, kegyetlen nagy. "Eszem, f@szom megáll"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #136 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 16:04:06 »
A Ford Fairlane a legjobb példája annak, hogy régen (úgy 10 évvel ezelőttig) tudtak kis hazánkban szinkronizálni. Eredetiben az a film a világ egyik talán legótvarabb alkotása, de a magyar szinkron egyszerűen olyan eszméletlen jó, hogy kötelezővé kéne tenni a megnézését az iskolákban. Hihetetlen beszólások vannak benne, muszáj látni.
Ja, és ez miért nem-képregény film?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #137 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 16:11:02 »
Ja, és ez miért nem-képregény film?
Mert ez kultfilm. ;D Plussz talán a film előbb volt, mint a képregény. ;)
Elvileg tényleg egy B kategóriás film volt eredetileg, a főszereplőt talán még összesen egy másik filmben láttam, de szerintem ebben a filmben jól játszotta FF karakterét. Persze nem elhanyagolható, hogy Nagy Feró hangja is mennyit tett a filmhez. Egyébként most jut eszembe, hogy benne van még egyik kedvenc szinészem, Ed O'Neill. A "Butitájm" magánszáma felülmúlhatatlan. ;D :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #138 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 16:22:07 »
'90 májusában indult a képregénymini, júliusban mutatták be a filmet. Úgyhogy  a nyomtatott volt előbb. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #139 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 17:03:33 »
Viccelsz, ugye? Szerinted a két hónappal később kijött filmet később kezdték el készíteni, mint a képregényt? Kizárt dolog. Egy képregény elkészül 4-8 hónap alatt, egy filmnek 4 hónap csak magához a forgatáshoz kell. Ha a májusban kijövő képregényből készült volna (mert ugye akkor nevezhetnénk képregényfilmnek), akkor a filmkészítőknek kicsivel több, mint egy hónapjuk lett volna a szereplő válogatástól kezdve a vágásig és bemutatóig mindenre.  ;)