Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 953035 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1600 Dátum: 2008. Október 16. - 13:37:33 »
Ja, így van. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1601 Dátum: 2008. Október 16. - 15:43:13 »
Eddig őszintén szólva nem nagyon foglalkoztatott a George W. Bush életőről készülő szösszenet, de ez az új poszter kivertá nálam a biztosítékot.
http://www.cinemablend.com/images/reviews/3180/_12239660915110.jpg

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1602 Dátum: 2008. Október 16. - 16:24:02 »
egy komédia, oliver stone-tól. :) ugyan már. :) szerintem ez a "meg kell nézni" kategória.  :D
This is a joke. A real practical Joke.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1603 Dátum: 2008. Október 16. - 17:38:08 »
A Mirrors előzetese így elsőre nem annyira tetszett, de a Bush-os jó lehet! :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1604 Dátum: 2008. Október 16. - 18:08:53 »
Trailer nagyon jó lett, de eléggé gyengék a kritikák róla sajnos. Egy kölcsönzést megér nálam mindenképpen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1605 Dátum: 2008. Október 16. - 19:37:19 »
Én egyik detektívet sem szeretem. :-[
A Tükrök engem baromira érdekel, kritika ide vagy oda. De van ennél egy jobb trailer is, csak azon nincs felirat, meg egyszer már belinkeltem, de azért itt van:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1606 Dátum: 2008. Október 18. - 09:38:19 »
Heroes-szerű film  :o
Néhányan a világban paranormális képességekkel, ha úgy tetszik szuperképeségekkel rendelkeznek. Úgy kell elkézpelni az egészet, mint pl. a Heroesban. A kormány egy titkos egysége, a Részleg összegyűjti őket és fegyverként használja ezeket az embereket. (Nocsak, ilyen még úgysem volt sehol  :drying: ) Egy valaki szökött meg még csak, őt keresi a Részleg és néhány más különleges tulajdonsággal bíró egyén, mivel neki kulcsfontosságú szerepe van a jövőre nézve.  :roll: Főszereplők:  Chris Evans, Dakota Fanning, Camilla Belle, Djimon Hounsou, Maggie Siff és Scott Michael Campbell.

Push trailer

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1607 Dátum: 2008. Október 18. - 09:54:10 »
biztos izgalmas film lesz, ebből a témából is sok mindent ki lehet hozni, természetesen a látvány az hollywoodi lesz a trailler alapjén, de abban is biztos vagyok, hogy tele lesz klisékkel, és nem egy olyan történet lesz, aminek senki nem fogja kitalálni a végét. Vagyis a szokásos közönségvakító film. Hollywody recept, hogyha szuperhős a főszereplő, akkor biztos hogy rá kell ereszteni jónéhány másik erős szuperhőst. Az hogy esetleg együtt oldjon meg annak a világnak a kevés szuperhőse valamit, és ne egymást öljék meg, kizárt. olyat nem fognak csinálni.
This is a joke. A real practical Joke.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1608 Dátum: 2008. Október 18. - 11:44:28 »
Heores-szerű? Akkor már az X-Menről ne is beszéljünk.... :roll:
(Ilyenekért nem szoktak perelni?)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1609 Dátum: 2008. Október 18. - 14:01:17 »
Chris Evans újra szuperhős filmben! :D
Érdekes volt a trailer.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1610 Dátum: 2008. Október 18. - 23:59:59 »
Ez már gáz. De ki a franc ad erre pénz és lát benne potenciált? De akkor fogom a fejemet verni a falba, ha még sikeres is lesz...no comment. :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1611 Dátum: 2008. Október 19. - 18:38:21 »
Nekem tetszik a trailer. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1612 Dátum: 2008. Október 20. - 12:55:13 »
Box Office: Max Payne

A Max Payne játék filmváltozata az első pozíciót kaparintotta meg a hétvégén. A rottentomatoes oldalán még a hét elején 7 %-on állt, mostanra sikerült felkapaszkodnia 18 %-ra. John Moore rendező a korhatárbizottságra volt kiakadva nemrég, mivel azok szerinte szigorúak voltak művével kapcsolatban, példának A sötét lovagot hozta fel, szerinte ott sokkal kegyesebbek voltak a bírák. Végül is sikerült megegyezni a bizottsággal és PG-13 besorolást kapott.
Azok a filmek amelyek számítógépes játékok alapján készülnek nem hoznak túl sokat, eddig a Tomb Raider első része szerepelt a legjobban, majd a Pokemon és a Mortal Kombat, legjellemzőbb azonban, hogy az ilyen alkotások 50 millió alatt végeznek, ezért minél kevesebből próbálják a készítők elkészíteni a filmet. A Max Payne 35 millióba került és 50-60 millióig juthat el szerintem.

----------------------------------------------------------------------------

Ezt nézem majd hétvégén moziban:

Jerry miközben megpróbál szabotálni egy erőművet - amely állítása szerint elsorvasztja az agyát -, egy mágneses mező hatása alá kerül. Másnap a videotékában, ahol legjobb barátja, Mike (Mos Def) dolgozik, az őt körülvevő erőtérnek köszönhetően letörli az összes videokazetta tartalmát. Mike és Jerry elhatározzák, hogy - a néhány megmaradt vevő igényeinek kielégítésére - újraforgatják az egyik törölt kazetta tartalmát Jerry roncstelepén. Legnagyobb meglepetésükre a film különös "átdolgozása" bombasikert arat. Megkezdődik a folyamatos filmgyártás, és nemsokára már nem csak Jerry és Mike, hanem barátok, szomszédok sokasága is a "filmiparban" kezd dolgozni. Újraforgatnak rengeteg sikeres mozifilmet a Szellemirtóktól kezdve egészen a King Kongig, így végül a videókölcsönzőt és a közösségi életet is felvirágoztatják.
Csak azzal nem számolnak, hogy a nagy stúdiók perbe fogják őket...


feliratosan itt:
http://www.freevlog.hu/play?v=u48eca1f34f666&ch=33


« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 20. - 18:04:01 írta Ben Reilly »

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1613 Dátum: 2008. Október 20. - 19:28:05 »
Érdekes a koncepció, biztos vicces. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1614 Dátum: 2008. Október 21. - 22:29:13 »
A kvantum csendje tv előzetes


Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1615 Dátum: 2008. Október 22. - 11:35:00 »
Nem szeretem Bondot, de ez eddig egész jó.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1616 Dátum: 2008. Október 22. - 11:42:50 »
Teaser a Péntek 13. remake-nek
Marcus Nispel rendezi Michael Bay produceri felügyelete alatt a Péntek 13 remake-jét, a főszerepben a Supernatural egy tagja, Jared Padalecki és Amanda Righetti, Danielle Panabaker. Bemutató február 13, naná hogy péntek. (a Supernatural másik főalakja, Jensen Ackles is éppen horrorban fog feszíteni, a My Bloody Valentine 3-D február 14.-én érkezik a mozikba, tehát egymással küzdhetnek a srácok a bevételért.)




benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1617 Dátum: 2008. Október 22. - 14:52:57 »
Wow, egy újabb péntek 13-as horror. :) Az előzetes nem volt rossz! :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1618 Dátum: 2008. Október 22. - 20:56:09 »
Nem rosz, bár nekem már kicsit unalmas  :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1619 Dátum: 2008. Október 23. - 15:41:23 »
Amúgy ez a Kvantum csendje cím csak szerintem hülyeség?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"