1, 10
2, 10
3, ööö...biztsoasn nem az Osborn örökség, de elsőre ez ugrik be
4, Hát, szinte az összes, amit JMD írt, de a vesszőparipám a a Child Within!
5, Elsőre én sem tartottam jó ötletnek, mármint amikor a legkorábbi manóskodását olvastam, akkor úgy gondoltam, hogy elég bénán indították el. Végülis nagy kreativitása vall, hogy a fiából lesz az új Zöld manó...de ahogy kaine is írta, jött a Mester. Nekem a kedvenc Pókember karakterem, majdnem Pókemberrel egyenértékű,,DeMatteis zseniálisan írta az egészet, úgy ahogy van. Én meg mindig beleborzongtam amikor olvastam az írásait abba, hogy ők ketten jóbarátok voltak és hová fajult a dolog. Amikor Peter és MJ egyszerűen már nem bírták elviselni Harry kis játékait, a lelkiterrort...Imádom!