Engem főként a film hülyeségei idegesítettek, pl. Costner karakterét ki tudtam volna nyírni.
Ne ments ki fuldokló gyerekeket a vízből, ne te menj vissza a kutya után, nehogy megments, mert megtudja a világ mi vagy!
Esküszöm, mintha akartak volna csinálni egy inverz Ben bácsit, "A nagy erő nagy felelősséggel jár!" helyett, "A nagy erő, nagy semmittevéssel jár!".

A múltkor kedvet kaptam egy ilyen kulcstartóra, hogy Kaine kitette, megnéztem, mennyibe fáj egy ilyen, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy Kínából postaköltséggel együtt kábé annyiért hozzák ide, mint amennyiért én egy levelet feladhatnék a szomszéd kerületbe.
Most minden figurám próbálgatja felemelni.



Ja és begyüjtöttem a Jetpackes Robocop figurát is. Eredetileg azt terveztem, hogy a régi figurát eladom utána, de bevallom mégis az tetszett jobban, így az új figurát passzoltam el, és minden kiegészítőt megtartottam.


(egy kis Lenovo reklám beficcent, hát nem szoktam nagyon megkomponálni ezeket a képeket...)

