Barghest, nekem nem azzal van bajom, ha valaki "csak" a Magyarországon megjelent képregényeket veszi, vagy csak honosításokat olvas. A képregényrajongós nem mérhető azon, hogy kinek mekkora otthon a gyűjteménye, mert az álszent hülyeség lenne. De amikor a Knet-es hsz-ek között olyat látok, hogy valaki arról panaszkodik, hogy egy ólmos karakter miért más ahhoz képest AHOGY Ő A GOTHAM KNIGHT animében vagy a JLA rajzfilmben látta, na akkor megbolondulok. Aki a karaktereket a rajzfilmekből ismeri, vagy a filmekből, és neki az az alap, mindezt úgy, hogy életében nem fogott a kezébe képregény, vagy meresztette a szemét a Zsákon, az Allcomics-on vagy a Comicssquad-on, attól elönti az agyamat a pisi, főleg ha az illető, még hülyeségeket is mond, mint a Knet-esek többsége.