Ma volt egy kisebb pókember-olvasás. Nagyon tetszik eddig a klónsztori, a párhuzamos mesélés, bízom benne, hogy ezzel a módszerrel tervezitek kiadni az idei csomagot. Lehet, hogy erről volt is szó, csak elfelejtettem a sok infó között.
Nekem valahogy a Reilly-féle sztori jobban bejön, kicsit úgy mint mostanában a HP, inkább a régi pókembert idézi, nem annyira "elszállt", epikus, a-világ-baját-is-magamra-veszem érzés, inkább olyan, amit Pókemberként, nagy nehézségek és küzdelem árán is, de meg tud oldani a főhős. Meg Reilly "nem vagyok hős" hozzáállása is tetszik, kíváncsi vagyok ez változik-e vagy megmarad ilyen szerény gyereknek.

Szóval eddig ez nagyon jó! Köszönet!
