Hát, hol is kezdjem, van pár kérdésem a Titkos Invázióval kapcsolatban

1) A Káosz most végülis a Skrullok által megrendezett esemény volt, vagy sem?
2) A Káosz 81. oldalán mi a fenéről beszél a Kree izé?
3) A Kitörésben miért volt olyan fontos a Skrulloknak megszöktetni Karl Lykost? Mert az egésznek az lett az eredménye, hogy újra alakultak az Angyalok, és megtudták, hogy a SHIELD-nél nincs minden rendben. Meg egyébként is, mi lett a csávóval?
4) A Kitörésben megszökött Ezüst Szamuráj szerepét sem értem a történetben. A Skrullok által manipulált SHIELD elrabolta, hogy aztán az ugyancsak Skrullokból álló Hydra megszöktesse? És miért is?
5) A Kitörés utolsó oldalán a szőke özvegy kivel beszél? Ez a szál mivel zárult, és hol?
6) Ha Shena és Ka-Zaar látták, hogy Skrullok ólálkodnak Vadföldön, miért nem szóltak? Volt rá fél évük.
7) Az Őrszem utolsó oldalán Tony mi a fenének tagadja le a Vadföldön történteket, ha nem is Skrull?

A Forradalom 112. oldalán MI A FENÉT NÉZ AZ A CSECSEMŐ?
9) A Forradalomból tudjuk ugye, hogy a Hidrát meg a Kezet is a Skrull Elektra irányítja. Oké. De minek kell nekik Maya Lopez? Miért nem cserélik ki egyszerűen (ahogy később meg is próbálják), ahelyett, hogy kimosnák az agyát?
10) Hogy van az, hogy Strange mágiája nem látja a Skrullokat, de a Köpeny mágiája meg igen? Sőt, tovább megyek, Strange kétszer varázsol, de csak másodjára keres Skrullokat, az elsőnél csak a "tisztaságot" nézi, és Jessica nem akad fent a rostán.
11) Nincs kicsit túl gyakran mázlijuk a Skrulloknak? Először Fury titkos háborúja, aztán a Mutánsvilág, aztán a Polgárháború - csupa olyan esemény, amihez semmi közük nem volt.

12) Madame Hydra ugye skrull, most már tuti. De mi történt vele, miután Jessica segített neki megszökni?
13) Thor honnan toppan ide? :O
14) Ez nyilván nem számonkérhető a sztorin, mivel az Amaezinget JMS rta és nem Bendis, de May ezek szerint a skrull Jarvissal kavart?!

És ha már Jarvis, hogy kerül a toronyból a SHIELD bázisra, majd onnan ismét a toronyba?
15) A következő kötet már a Dark Reigin lesz?
16) apróság, de régebben a gerincen található feliratok színe a borító cimfeliratát tükrözte, de ennél a két kötetnél már nem, a kontúr mindkét borítón fehér, a gerincen meg már sárgával van írva a kötet címe

Korábban az Ellenhatásnál is "hibáztatok", ott fehér a kontúr, és narancssárga a gerinc felirata.
Azthiszem csak ennyi
