Én maradok az anyagnál, gyurma és papír meg ceruza, nem hiányzik a mátrix 
Azért örülnék neki, ha lemodelleznéd cgi-ben.
Most esett le, hogy tök félreérthetően írtam.

Még véletlenül sem akartam lekicsinyelni a kézzelfogható alkotásokat, sőt.

Arra gondoltam, mennyire király, hogy virtuális térben is megcsinálták hozzá a lehetőségeket.
A modellezés főként idő kérdése, amiből most lehetne több, egyelőre eltenném az ötletes dobozba, ahonnan elő tudom húzni alkalom adtán
