Most ahogy olvasgattam rám jött a rajzolhatnék, de mivel 7 éves korom óta nem rajzoltam Pókembert
elég siralmas lett.
Mivel vannak köztünk profik(Todd,Kanaszta,Pádi,VTomi) és más jó rajzolók is balogh44,Fantomex
Azt kérdezném, hogy tudna fejlődni a rajztudásom.
Azt kapásból látom, hogy árnyékolni kéne a jelmez egyes részeit.A gond az, hogy nem tudom hogyan álljak neki

