Még mindig ugyanazokban a gyerekbetegségekben szenved.
A lábai rövidek. Lehet, hogy 8 fej magas, de azon belül se mindegy, hogyan osztod el a részeket. A dereka lejjebb csúszott a kelleténél. Az őv kb. a könyökeinél kéne, hogy legyen, az öv alja meg most ott van, ahol már a lágyék hajlat helye kellene, vagyis ott kezdődnének a lábak. A csukló vonala pedig egyezzen meg a lágyékhajlat vonalával.
Röviden, mintha a mellkas és a vádli közötti rész lejjebb csúszott volna a kelleténél.
(és amúgy a kéz és lábfejek is picik)
