Ez kábé olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mi értelme sportolni, ha nem vagy profi sportoló?
Ennek mi köze van hozzá?
Gondolom nem azért ült le, hogy 5 év múlva is pálcikaembert rajzoljon. Hiába hobbi, azt ugyanúgy lehet fejleszteni, sőt a sikerélmény eléréséhez kell is.
Nem kell az egész testfelépítést bemagolni, de meg kell érteni mi van a háttérben. Így lerajzolod azt amit látsz, viszont az életben nem fogod érzékelni a pontos illesztéseket.