Amikor először nézte a húgom tévében és hallottam ezt a rókát, én két percig röhögtem.
Talgaby: Hogy valami fogalmam legyen róla, elolvastam az eddigieket, pár hete fejeztem be. Az első négy annyira rossz volt, hogy nem igaz, a legjobban a címszereplő irritált a legjobban. Szaszuke, Sakura meg Kakashi még jópofa, vicces, de az a görény... Nagyon utáltam. Az 5 egyedül azért tetszett, mert szeretem a próbás dolgokat. De most már tudom, hogy hogy kell elhúzni a semmit 110 oldalon.