Megvallom őszintén, hogy meg is lep a fenegyerek sikere, meg nem is lep meg. Nem lep meg, mert az utóbbi években azért rendesen kiépítetted a saját kis közönségedet a kötetekkel és legfőképpen a füzetekkel (gondolom én), és ez sokat számít, másrészt Bendis neve már sokaknak sokat mond, harmadrészt pedig Maleev stílusát sosem tartottam annyira elrugaszkodottnak, hogy az taszítólag hasson - bár 13 éves gyerekemnek én se vennék általa rajzolt Fenegyereket, de azért a legtöbben mind idősebbek vagyunk. És hát aki már olvasta, az tudja, hogy egy milyen bitang jó sztori-folyamról van szó.

Bosszankodtam is volna, ha csak 1 kötetig jutunk.
Meglep viszont, ha a Vasemberhez viszonyítom, ami meg nem folytatódik, ezért neked is szögezem a kérdést, hogy azért nem, mert
a) a Fenegyerek jobban fogyott, ezért inkább azt folytatod (?!!)
b) jól fogyott, de a folytatást/előzményt gyengébbnek tartod
c) jól fogyott, de nincsen már rá kapacitásod, és inkább az egyébként is jobb Fenegyereket részesíted előnyben.
d) az előző pontok valamilyen tetszőleges variációban.
Főleg ha figyelembe veszem, hogy DD-nek csak pár hónapja volt bizonyítani, amíg Vasember már tavasz óta piacon van.
