Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 656894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Videojátékok
« Válasz #5440 Dátum: 2014. Január 12. - 11:44:02 »
Assassin's Creed IV 99%, igaz az alaptörténetet már decemberben befejeztem. Pont időben, 15.-én ACL:HD Kíváncsi vagyok a női Assassin történetére.

Lehet már tudni,hogy a Liberation megjelenik dobozos változatban is? Mert akkor tuti vevő vagyok rá 8)

Konzolra vagy gépre? PC-n tudom, hogy lesz.

Konzolra és PC-re is megjelenik. Én is szeretném, ha lenne dobozos változat, de eddig sehol nem láttam, hogy lenne. Szóval nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz. Szeretném ha valaki megcáfolna.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5441 Dátum: 2014. Január 12. - 12:53:18 »
Én az elején ( az első részben ) még ott babráltam nagyon sokat mikor Venomot kellett üldözni... Na az elég sok időt elvitt, második, harmadik játékra már nem, de az első próbálkozás folyamatos kudarcokkal végződött.  :roll:
Az volt a legnehezebb benne, tényleg. Én is sokszor újrakezdtem miatta, mert elég gyorsan változik benne az irányítási mód. Mondjuk a legvége sem volt semmi, ahol pontosan 5 percen át kell menekülni Oki-Carnage elől. :)
Idézet
Deadpoolról valami részletesebb vélemény? Érdemes?
Én eddig csak jót hallottam róla. Nekem is megvan már, de még bontatlanul.
a gyűjtögethető képregényeknél jól jött a cheatkód, mert azok megtalálásában a mai napig türelmetlen vagyok...  :roll: Mint minden játék gyűjtögetős cuccainál...
Én keresgéltem őket, és majdnem mind megvolt, de azt az egyet sosem mertem felvenni, ami az 5 perces üldözés 4 és feledik percében hever a földön, csak épp kicsit arrébb.  :D Nagy szemétség volt odatenni.  :D
Az első PSX-es Pókiban a mindent aktiváló kód az EEL NATS volt, és ezt az egyet kib*szottul megjegyeztem mind a mai napig :lol:
Tényleg! A Stan Lee fordítva. :)
Idézet
Az Electro-s folytatás nálam sajnos kimaradt,de talán egyszer bepótolom majd a lemaradásomat ;D
Majdnem ugyanannyira jó volt az is, érdemes.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 12. - 13:34:48 írta kaine »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5442 Dátum: 2014. Január 12. - 13:04:53 »
Én anno egy két év folyamatos játékkal begyűjtöttem minden képregényt. De arra is emlékszem, hogy a 2. részt totál egyhuzamban vittem először végig egy éjszaka alatt, és marha rosszul lettem utána. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5443 Dátum: 2014. Január 12. - 13:10:09 »
Én a vérbeli konzolozást PS2-vel kezdtem (azelőtt csak PC-n, illetve a gagyi sárgakazis nintendón játszottam). Az első játékaim PS2-re egy FIFA játék volt, amit a géphez adtak, és rögtön be is cseréltem a Mortal Kombat Deception-re; valamit a Soul Calibur 3 és Tekken 5, illetve az SSX3. :D Aztán később amikor már khmm... volt lehetőségem "kikölcsönözni" nagyon sok játékot, akkor rengeteg jó gamét megismertem. ;D A kedvenceim a GOW 1-2, Shadow of the Colossus, Genji, Okami, illetve az Onimusha játékok voltak, de a Resi 4 is nagyon bejött, pedig nem vagyok nagy zombi/horror/túlélőjáték fan. Autós játékok terén pedig a Gran Turismo 3 lett a kedvencem. A Spider-man 2 movie game-t is imádtam.

A psx-es Póki játékkal én is marha sokat játszottam PC-n, sajnos a folytatás nem jött ki számítógépre, pedig arra is kiváncsi lettem volna. Jól sikerült az Enter Electro?

Deadpoolról valami részletesebb vélemény? Érdemes?
Én végigtoltam, nekem nagyon tetszett. ;D Nem egy mélyenszántó játék, két dolog van benne: agyatlan brutális hentelés és tipikus Deadpoolos poénok. ;D De pont ettől lesz marha élvezetes és szórakoztató a játék. :D Az első pálya nem túl izgalmas, de utána sorra elkezdenek felbukkanni az X-Men képregények ismert karakterei, és onnantól marhára beindul a játék. ;D A pályák nagyon szépek, a fegyverek és a kombók fejleszthetőek (lehet gow stílusban cséphadarni közelharcban, illetve fegyverekkel lövöldözni), szóval kimondottan szórakoztató cucc. Plusz, ugye a képregényben Deadpool tudja, hogy ő csak egy képregényfigura... Na itt a játékban meg tudja, hogy ő csak egy videójátékban van. ;D Innentől kezdve el lehet képzelni, hogy figurázzák ki a régi játékokat illetve a különböző játékstílusokat. ;D Több poénon hangosan is felröhögtem, szerintem már csak a poénok miatt megéri végigtolni. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5444 Dátum: 2014. Január 12. - 13:16:41 »
Hú az Okami mekkora jó játék. Nagyon soká játszottam vele, már volt PS3-om amikor megvettem, de így utólag is úgy érzem, hogy ott a helye a legjobb PS2-es játékok között.
Amúgy PS2-n a kedvenc játékaim a Silent Hill 2, Metal Gear Solid 3, Shadow Of The Colossus, Soul Reaver 2, Fahrenheit, God Of War és a Devil May Cry 3 voltak.
Kaine: PS2-n a Punisher játékkal játszottál? Marha hangulatos volt, és nagyon jól elkapta az Ennis féle képregények morbid humorát. Sok sztori szó szerint fel volt dolgozva benne, pl. a Gnucci család kinyírása.
Épp most olvastam újra azokat a képregényeket, erről jutott eszembe.
De most jövök rá, hogy idén is még marha sok jó játék jön ki PS3-ra, hiába itt az új generáció, nem futott ez még le. :D
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 12. - 13:32:04 írta Todd »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5445 Dátum: 2014. Január 12. - 13:26:14 »
Én azzal a Punisher játékkal pc-n játszottam, nagyon állat volt. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5446 Dátum: 2014. Január 12. - 13:42:26 »
A kedvenceim a GOW 1-2, Shadow of the Colossus, Genji, Okami, illetve az Onimusha játékok voltak, de a Resi 4 is nagyon bejött, pedig nem vagyok nagy zombi/horror/túlélőjáték fan. Autós játékok terén pedig a Gran Turismo 3 lett a kedvencem. A Spider-man 2 movie game-t is imádtam.
Nekem a GOW2 nagy csalódás volt, nagyon nem tetszett. Az 1-et letoltam vagy négyszer eddig - ott is nagyon jó lett volna, ha a folytatásban megmaradhatnak a fejlesztett fegyverek, de elbénázták -, de a 2 csak kínlódás volt. Az Okami az milyen?
Kaine: PS2-n a Punisher játékkal játszottál?
Nem, teljesen kimaradt. Annyit hallottam róla, hogy különböző kínzásokkal kell infókat szerezni, az meg nem az én világom. Pedig az Ennis-féle Megtorló nagyon jó volt.
Nekem PS2-es kedvencek: Silent Hill 2, Resident Evil 4, Silent Hill 3, SH: Origins, SH: Shattered Memories, Haunting Ground, God of War.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5447 Dátum: 2014. Január 12. - 13:49:06 »
A kínzás inkább csak opció, nem kötelező, de én azért mindet kipróbáltam, elvégre ki bírna ellenállni a lehetőségnek, hogy egy rosszarcút megmártsunk egy piranhákkal teli medencében!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 12. - 13:53:23 írta Todd »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #5448 Dátum: 2014. Január 12. - 13:51:38 »
Attól függ. Sót lehetett rátenni utána?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5449 Dátum: 2014. Január 12. - 14:18:56 »
ott is nagyon jó lett volna, ha a folytatásban megmaradhatnak a fejlesztett fegyverek, de elbénázták
Ezt én is nagyon utálom, amikor ilyen ziccereket kihagynak a játékokból.

Idézet
Az Okami az milyen?
Egy japán mondavilágon alapuló, rajzfilmszerű grafikájú mászkálós-kalandjáték, szupercuki karakterekkel, nagyon aranyos történettel és egyedi játékmenettel. A főszereplő egy farkas, akiről kiderül, hogy ő a Napisten (japán megfelelője), őt kell irányítani. Adott egy térkép, amin szabadon lehet mászkálni, és meg kell tisztítani a világot a gonosz démonoktól, közben új fegyvereket és képességeket szerzel, és persze lehet dumcsizni a világ lakóival. Totál meseszerű a sztori, nagyon jópofa ötletekkel. Azért egyedi a játékmenet, mert úgy lehet varázsolni a játékban, hogy egy "mágikus ecsetet használsz" amivel szimbólumokat rajzolva irányíthatod az elemeket, az időt, sőt, még a napszakokat is váltogathatod. Van némi rpg beütése is, vagyis lehet pénzt gyűjteni, tárgyakat adni-venni, új harci technikákat tanulni. A játék grafikája is elég egyedi, ugyanis úgy néz ki a játék, mintha japán festményekben mászkálnál. ;D Annyira aranyosak a fgurák, meg a játék grafikája, hogy totál kikapcsolja és felvidítja az embert. :D

De inkább mutatok trailert:



Ez pedig egy gameplay videó, bár kicsit spoileres, mert lelövi az egyik fejtörő megoldását:



A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5450 Dátum: 2014. Január 12. - 14:29:51 »
Én az elején ( az első részben ) még ott babráltam nagyon sokat mikor Venomot kellett üldözni... Na az elég sok időt elvitt, második, harmadik játékra már nem, de az első próbálkozás folyamatos kudarcokkal végződött.  :roll:
Az volt a legnehezebb benne, tényleg. Én is sokszor újrakezdtem miatta, mert elég gyorsan változik benne az irányítási mód. Mondjuk a legvége sem volt semmi, ahol pontosan 5 percen át kell menekülni Oki-Carnage elől. :)

Tényleg, milyen igaz. A vége is baromi nehéz volt. Hányszor szétdarabolt a csápjaival...  :roll:

Idézet
Én eddig csak jót hallottam róla. Nekem is megvan már, de még bontatlanul.

Azt hiszem nálam is ez lesz a helyzet. Kíváncsi vagyok rá nagyon, előbb-utóbb meg is lesz.  ;D

Idézet
Én keresgéltem őket, és majdnem mind megvolt, de azt az egyet sosem mertem felvenni, ami az 5 perces üldözés 4 és feledik percében hever a földön, csak épp kicsit arrébb.  :D Nagy szemétség volt odatenni.  :D

Na, az ilyesmikkel már nem is foglalkoztam. Örültem, hogy a végére érek. Szenya volt aki azt a részt csinálta...  :hehe:

Jól sikerült az Enter Electro?

Szerintem igen. Bár, ahogy már beszéltünk róla, volt egy-két őálya ami eléggé hasonló az első részben feltűntekhez, de élvezetes játék a folytatás is.

Deadpoolról valami részletesebb vélemény? Érdemes?
Én végigtoltam, nekem nagyon tetszett. ;D Nem egy mélyenszántó játék, két dolog van benne: agyatlan brutális hentelés és tipikus Deadpoolos poénok. ;D De pont ettől lesz marha élvezetes és szórakoztató a játék. :D Az első pálya nem túl izgalmas, de utána sorra elkezdenek felbukkanni az X-Men képregények ismert karakterei, és onnantól marhára beindul a játék. ;D A pályák nagyon szépek, a fegyverek és a kombók fejleszthetőek (lehet gow stílusban cséphadarni közelharcban, illetve fegyverekkel lövöldözni), szóval kimondottan szórakoztató cucc. Plusz, ugye a képregényben Deadpool tudja, hogy ő csak egy képregényfigura... Na itt a játékban meg tudja, hogy ő csak egy videójátékban van. ;D Innentől kezdve el lehet képzelni, hogy figurázzák ki a régi játékokat illetve a különböző játékstílusokat. ;D Több poénon hangosan is felröhögtem, szerintem már csak a poénok miatt megéri végigtolni. ;D

Na valami ilyesmire voltam kíváncsi.  ;D Köszi, biztos, hogy beszerzem.

Én anno egy két év folyamatos játékkal begyűjtöttem minden képregényt. De arra is emlékszem, hogy a 2. részt totál egyhuzamban vittem először végig egy éjszaka alatt, és marha rosszul lettem utána. :)

Én egyszer az elsőt játszottam ki cirka 8 óra alatt. Azóta sem csináltam ilyesmit...  :lol:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5451 Dátum: 2014. Január 12. - 21:03:49 »
A kínzás inkább csak opció, nem kötelező, de én azért mindet kipróbáltam, elvégre ki bírna ellenállni a lehetőségnek, hogy egy rosszarcút megmártsunk egy piranhákkal teli medencében!
Á, az is benne volt? :) Az nem kínzás, az kivégzés - legalábbis a képregényben. :)
De inkább mutatok trailert:
Köszi, ez úgy látom, nem nekem való.
Most fejeztem be a Silent Hill 1-et újra, és végignéztem a stáblistát. Az egyik főszereplő csaj angol hangja valami Lynette Lerner. :) Nem ismerős? :)

Tényleg, milyen igaz. A vége is baromi nehéz volt. Hányszor szétdarabolt a csápjaival...  :roll:
Annyit dumáltunk róla, hogy nekikezdtem.  :D Mysteriónál hagytam abba.

Én anno egy két év folyamatos játékkal begyűjtöttem minden képregényt. De arra is emlékszem, hogy a 2. részt totál egyhuzamban vittem először végig egy éjszaka alatt, és marha rosszul lettem utána. :)
Még hogy nem károsak a videojátékok.  :hehe: Egyszer hallottam valakiről, akinek megállt a szíve egy PS2-es játék alatt.  :ohmy:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5452 Dátum: 2014. Január 13. - 01:01:44 »
Most fejeztem be a Silent Hill 1-et újra, és végignéztem a stáblistát. Az egyik főszereplő csaj angol hangja valami Lynette Lerner. :) Nem ismerős? :)
Nem, nem ismerős. :D Ha rokonom lenne, bemutatnálak neki. ;D
Amúgy régen egy csomó akciófilmnél láttam, hogy a producer Avi Lerner.  ;D De sajna ő sem az elveszett amerikai nagybácsink. :hehe:

Köszi, ez úgy látom, nem nekem való.
Mondjuk igaz, a Silent Hillhez képest ez a játék cukiság a köbön. ;D

Idézet
A vége is baromi nehéz volt. Hányszor szétdarabolt a csápjaival...
Fú, ne is mondjátok... Amikor én először játszottam a játékkal, az akkori gépemben gyenge videokari volt, illetve valamiért sötétebb volt a játék képe miatta. Az utolsó pályán gyakorlatilag a két karakteren kívül semmit nem lehetett látni szinte, annyira sötét volt, egyszerűen nem láttam, mikor merre kanyarodik a labirintus. Végül (qrvasok próbálkozással) úgy sikerült megcsinálnom, hogy "megtanultam" a pályát, hogy mikor merre kanyarodik... ;D Aztán pár évvel később, amikor videókarit cseréltünk a gépemben, újra elővettem a játékot, és végigtoltam, kiderült, hogy úgy már jóval világosabb a kép az uccsó pályán, úgyhogy mindjárt könnyebb volt megcsinálni. ;D

Idézet
Annyit dumáltunk róla, hogy nekikezdtem.  :D Mysteriónál hagytam abba.
Tavaly én is nekikezdtem ps2-n, de annyira zavart az oldschool grafikája, hogy nem sokáig játszottam vele. :uhoh: Nálam a Spider-Man 2 Movie game a király. :) Meg a legutóbbi pók-játék, az Amazing Spider-Man is jó volt. (Már csak a Web of Shadowst, a Shattered dimensionst, az Edge of time-t és az Ultimate Spider-Mant kéne bepótolni. :hehe: )

Egyszer hallottam valakiről, akinek megállt a szíve egy PS2-es játék alatt.  :ohmy:
Asszem pár éve volt hír, hogy Dél-Koreában egy srác egy "játékteremben" halt meg, a mellette játszó emberkék meg észre sem vették, azt hitték, alszik.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 13. - 01:26:31 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5453 Dátum: 2014. Január 13. - 12:57:05 »
Nem, nem ismerős. :D Ha rokonom lenne, bemutatnálak neki. ;D
Heh, az jó lenne, az egyik kedvenc karakterem a sorozatból. :)
Idézet
Tavaly én is nekikezdtem ps2-n, de annyira zavart az oldschool grafikája, hogy nem sokáig játszottam vele.
Engem nem zavar, a hangulata feloldja. :) Elvittem még este az uccsó pályáig, de 5 hirtelen halált követően inkább elmentem aludni.  :) Pedig már a 2-3. szint között jártam, de mindig utolért.
Idézet
Nálam a Spider-Man 2 Movie game a király. :)
Én arról nemrég mondtam le végleg. Lehet, hogy velem van a baj, de továbbra sem sikerült bejutnom a Hírharsonába a játék legelején, így azt se tudom, milyen a játék további része.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5454 Dátum: 2014. Január 13. - 13:55:02 »
A kínzás inkább csak opció, nem kötelező, de én azért mindet kipróbáltam, elvégre ki bírna ellenállni a lehetőségnek, hogy egy rosszarcút megmártsunk egy piranhákkal teli medencében!
Á, az is benne volt? :) Az nem kínzás, az kivégzés - legalábbis a képregényben. :)
Itt is ugyanúgy ér véget a dolog. :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #5455 Dátum: 2014. Január 13. - 14:02:30 »

Idézet
Nálam a Spider-Man 2 Movie game a király. :)
Én arról nemrég mondtam le végleg. Lehet, hogy velem van a baj, de továbbra sem sikerült bejutnom a Hírharsonába a játék legelején, így azt se tudom, milyen a játék további része.
:o
A DB tetején a Flat Iron épületben van a bejártat, a szellőzőknél.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #5456 Dátum: 2014. Január 13. - 14:22:06 »
Próbáltam a tetőn is.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Videojátékok
« Válasz #5457 Dátum: 2014. Január 13. - 15:12:29 »
Jaja, az épület tetején kéne lennie egy fénycsíknak vagy minek, ott lehet bemenni. Fura... Lehet, hogy valami programhiba van nálad? :surp:

Na itt a videó elején látszik, hol lehet bejutni (rosszul emlékeztem, nincs fénycsík, simán csak a szellőzőbe kell bemenni):

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Videojátékok
« Válasz #5458 Dátum: 2014. Január 13. - 16:35:13 »
Tényleg, milyen igaz. A vége is baromi nehéz volt. Hányszor szétdarabolt a csápjaival...  :roll:
Annyit dumáltunk róla, hogy nekikezdtem.  :D Mysteriónál hagytam abba.

Hehh... Én is gondolkodom rajta. Csak mióta megvettem az OLDBOY-t BD-n, nem nagyon akar kipattanni a lejátszóból. Így a játék is hanyagolva van kicsit.  ;D
Pillanatnyilag 3 játékban vagyok benne, és van még vagy 7 aminek neki se álltam...  :roll:

Idézet
Még hogy nem károsak a videojátékok.  :hehe: Egyszer hallottam valakiről, akinek megállt a szíve egy PS2-es játék alatt.  :ohmy:

Az FPS játékoktól ( sőt először az Arkham Asylumtól is, a hirtelen mozgások miatt ) folyamatosan szédültem, és hányingerem volt. Aztán megszoktam.  ;D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #5459 Dátum: 2014. Január 13. - 17:41:34 »
Még hogy nem károsak a videojátékok.  :hehe: Egyszer hallottam valakiről, akinek megállt a szíve egy PS2-es játék alatt.  :ohmy:
Tudsz olyan amúgy jó dolgot mondani, ami mértéktelenül ne lenne káros?  ;)