Bocs, de Fátum a Túlontúli erejével bírva jófiú lett. 
Ezen lehetne vitázni. Ha jófiú lett, akkor miért csapta agyon az összes hőst a villámmal? Semmi értelme nem lett volna megölni őket - egyszerűen hazateleportálhatott volna mindenkit egy szemvillanás alatt, teljesen tehetetlenek lettek volna ellene. Látszólag jó fiú lett, hisz Kangot is feltámasztotta, illetve így, hogy megszerezte az abszolút hatalmat, már nem érdekelte sem Reed Richards, sem a Föld - bár ebben az arca meggyógyulása mellett az is benne van, hogy azzal, hogy mindentudó és mindenható lett, véget ért a verseny közte és Reed között, többé már nem volt mit bizonyítania neki. De attól még az alapvető természete, a zsarnoki elvei, a hidegvérrel gyilkolásra való hajlama megmaradt, és ezt pont a hősök megölése mutatja meg. Isteni hatalma ellenére, továbbra is csak a saját önző céljai érdekelték, minthogy kiszabadítsa anyját a túlvilágról. Végig benne maradt a viselkedésében a zsarnoki jellem: aki behódol, élhet - aki ellenszegül, meghal. Ugyanígy viselkedett a Földön is, halandóként.
Érdekes kérdés, hogy vajon mi lett volna, ha a hősök úgy döntenek, hogy békénhagyják Fátumot, és hazamennek a Földre? Egy ideig lekötötte volna őt, hogy kiszabadítsa az anyját a túlvilágról - de mi lett volna azután? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy az anyjával és Klaw-val hármasban békésen malmoztak volna a toronyban az örökkévalóságig. Könnyen lehet, hogy hódító hadjáratba kezdett volna, vagy beleőrült volna végtelen hatalmába, és pusztítani kezdett volna.
Bár érdekes ez a téma, de hogy ne nagyon térjünk el a tárgytól, a feladvány másik megfejtése Darázs lett volna.

Mikor az X-ek csatlakoztak Magnetohoz, Darázs lelépett, de közben jól elkente a szájukat.
