Oké, akkor koppintás, és de levon az értékéből, ha pl nem szeretem supermant. Mert ha úgy tekintek rá, amikor olvasom a sztorijait, akkor már eleve keserű szájízzel állok hozzá a történetéhez.
és tudjátok mit, ez még egy ok, hogy ne olvassak dc-t, hogyha azon kell mindig gondolkozni, hogy ki koppintott, honnan, és mit?