Hah

sikerült egy olyan hozzászólást írnod, amiben tulajdonképpen semmi sem stimmel. Az első film (akármilyen is és akármilyen kritikákat kapott - nem mintha a többi blockbuster nem kapna

) anyagilag szépen teljesített, és újra visszahozta a köztudatba a figurákat. Való igaz, hogy a rise of cobra volt az utolsó figuraszéria, ami kikerült a boltokba, de nem a film és a figurák bevétele miatt nem jön/jött a többi a játékboltokba, hanem mert (hasonlóan a képregényekhez) egyre inkább a ("korosodó") gyűjtők vásárolják a figurákat és nem a gyerekek. Így inkább internetes és spéci boltos vásárlás jellemző Amerikában is.

A 25. évforduló pedig 5 évvel ezelőtt volt, gondolom te a 30. évfordulóra gondoltál.

A figurák Európában már a film előtt is a Hasbro szerint gyengén (értsd szerintük nem akkora a piac, hogy érdemes legyen vele foglalkozni és aki meg akarja venni, az úgyis megveszi magának neten

) teljesítettek. Ezért is nem várható errefelé, de mondjuk még Magyarországon is minden gond nélkül beszerezhetők a legújabb figurák is.

A rajzfilmsorozatnak meg nem volt 140 része (feltéve, hogy ha az eredeti 3 évados rajzfilmsorozatra gondoltál)...
