Nemtudom már, hogy hová írtátok azt az energiatakarékos black googlet, de kipróbáltam én is, sőt kezdőlapnak is betettem a másik google helyett, és most vettem csak észre, hogy nem tudok benne képeket keresni, mint a régiben. Szóval szerintem ez a blackle felejtős lesz, mert az alap, hogy dobálja ki nekem a kép találatokat is.