Elolvastam a fesztiválos szerzeményem: Hellboy - a pusztítás magja. Nagyon jó volt, hát ajánlom

Az első film sztorija, jól átírva, azért szorosabban kapcsolódik mint a Batman - year one a Beginshez
Rajzilag is kiváló. a szörnyek, nem a szokásos anatómiailag jól kidolgozott izomzattal és vagányul deltás, fordított háromszög felsőtesttel, hanem hanyagul krumplik mégis szálkásak, jó mozgásúak, anatómiailag helyesek. Nagyszerűű fény árnyé kezelés, Jó színek. Nekem bejön ez a homogén színkitöltés

Laza tusvonások, mégis tökéletesek a ruha redőzések.
Amúgy Mignola rajzolta a Batman - Gotham lovagja első rajzfilmjét?