A rajzfilmet nem láttam, csak pár részt belőle de azok egész jónak tűntek. Az animációs movie egyre gyengébb és katasztrofálisabb ahogy halad előre a történet.
A padawan-ról csak nekem ugrott be hogy ő JarJar jedi megfelelője ? Vicc hogy az elviekben az egyik legnagyobb jedi mester-t megmentegeti... és még jó pofizik is a kismocsok...és nem bírt megdögleni a végére pedig még a sötét oldalra is átálltam volna ha megtörténik.