Nova v4, Secret Six v3, Wonder Woman v3, Straczynski-féle Brave and the Bold v2-k, Chew, Jonah Hex, MA Spider-Man a váltástól (Skottie YOung borítóit keresd, onnantól)... ha visszább is akarnál menni, van még Dark Avengers, Guardians of the Galaxy, New Mutants v3, Buck Rogers, Sherlock Holmes, X-Factor v3... Madame Xanadu, RASL, Doktor Sleepless, Astnishing X-Men v3 #31-től, UC Avengers (meglepően jó), Umbrella Academy, Incognito, Captain Britain and the MI13 (kib*tt jó!), állítólag jó a Power Girl v2 és a Marvel-féle S.W.O.R.D., a Conan the Cimmerian, és jókat hallani a REBELS-ről és az unwrittenről. Meg persze van már szken Cooke adaptációjáról a Parker, the Hunterről. Utóbbi kötelező, bár az tényleg papíron az igazi.
Szóval ja, ebben a f*stengerben, amivel a Marvel, a DC meg még pár kiadó elárasztja a piacot, azért lehet olyan egy-két tucat tényleg jó címet is találni.