Két és töredék évnyi szünet után visszatértem a Witchblade-hez, és letudtam a First Borntól az aktuális számig tartó történeteket.
Meg kell mondjam, kifejezetten tetszik, amit Marz csinál... többnyire. Folyamatosan találja ki az új ellenfeleket, az új bűnügyeket, nem húz el semmit se három résznél tovább, és ha mégis, akkor az a sztori tényleg valagakat rugdos. Jók a karakterek, Sara megint az a belevaló rendőrcsaj, mint régen, Gleason végre egy egész értelmes pasi mellette, aki képes volt túlélni tíznél több füzetet sara aktuális kapcsolataként anélkül, hogy szörnyű halált halt volna... ez világrekord. A baba roppant aranyos, Danival meg ugyen elég szépen elbántak, és megint egy Pengehordozó lett, amit sajnálok, de az alternatíva eddig kifejezetten ígéretes. És Marz mindent emgtesz, hogy új olvasókat szerezzen, a 100. és a 110. rész után a 126.-nál is úgy rendezte a dolgokat, hogy előismeretek nélkül nyugodtan neki lehessen kezdeni. Sőt, a múlt havi résszel kezdve elkezdte előszedni a régi Top Cow-karaktereket is, hogy emlékeztessen mindenkit a kiadó fénykorára. Sejic meg egy zseni, mást nem lehet mondani. Nem statikusak a képei - a bunyók rég nem látott, sok nagy rajzolót megszégyenítő dinamikával zajlanak -, fotorealisztikus arcokat képes létrehozni, tökéletes mimikával, ráadásul gond nélkül megkülönböztethető és egyéni vonásokkal, és mindezt úgy, hogy jelenleg két havi sorozatot rajzol folyamatosan, késés nélkül.